Filenin Sultanları’nın Başarısını Hazmedemeyen Kişinin Rakip Takım Sırbistan’ı Desteklemesi Tepki Çekti!

2023 CEV Avrupa Şampiyonası yarı final maçında İtalya ile mücadelesi sonrası finale yükselen Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımımız adeta şov yapıyor! Fakat maalesef ki bazı kötü niyetli kişiler tarih yazan Filenin Sultanları’nın başarısını hazmedemiyor… Oğuz isimli Twitter kullanıcısı, Filenin Sultanları’nın yarın akşam karşılaşacağı Sırp takımı desteklediğini bozuk bir üslupla açıklayınca büyük tepki çekti.

Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımımız, dün akşam Brüksel’de oynanan 2023 CEV Avrupa Şampiyonası yarı final maçında İtalya’yı 3-2 mağlup etti.

Göğsümüzü kabartan bu galibiyet sonrası Filenin Sultanları finale yükselmiş oldu!

Yarın ise Sırbistan milli takımı ile final maçında mücadele edecek olan Filenin Sultanları, eminiz ki büyük bir galibiyetle şampiyonluğu bizlere tattıracak.

Fakat bazı kötü niyetli şahıslar, sultanlarımızın başarısını ve aldıkları galibiyetleri hazmedemiyor! Kadınların başarısını kabullenmeyen bu güruh, yaptıkları paylaşımlarla sosyal medyada okuyanları adeta çıldırtıyor!

Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımımızın başarısını kendisine yediremeyen kişilerden birisi de Oğuz isimli Twitter kullanıcısı oldu.

Tepkiler ise çığ gibi büyüdü!

Valla diyecek söz bulamıyoruz.

Son sözü size bırakıyoruz!

Ya da durun! Kusura bakmazsanız son söz Filenin Sultanları’nın olsun! ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x