Şanlıurfa’da Felçli Hastaya İşkence: Hasta Koruma Altına Alındı, Saldırgan Gözaltında

Şanlıurfa’da görenleri şok eden korkunç bir şiddet olayı yaşandı. İsmi açıklanmayan bir erkek, oturdukları evin balkonunda felçli hastaya şiddet uyguladı. 

Çevredekilerin o anları cep telefonu kamerasıyla kayda alması sonrası şiddet gören hasta kurtarıldı.

Olay, Akpıyar Mahallesi’ndeki bir apartman dairesinde meydana geldi. Felçli olduğu belirtilen kişi, yatağını kirlettiği gerekçesiyle yakını olan erkek tarafından hakaret edildikten sonra yüzüne tokat atılarak, ayağından çekilerek balkondan içeriye götürüldü.

Çevredekiler o anları cep telefonu kamerasıyla görüntüledi. Görüntülerin sosyal medyada paylaşılmasının ardından şiddet uygulayan ve ismi açıklanmayan kişi, polis tarafından gözaltına aldı.

Felçli hasta koruma altına alınırken, olaya ilişkin Şanlıurfa Valiliği’nden açıklama yapıldı.Açıklamada şöyle denildi:

”08.09.2023 tarihinde sosyal medyada yer alan Karaköprü ilçemizde bir vatandaşımıza kötü muamelede bulunulması konusuyla ilgili olarak Emniyet ekiplerimiz tarafından yapılan çalışmalar sonucunda şüpheli kişi belirlenerek yakalanmış ve gözaltına alınıp hakkında adli işlem başlatılmıştır. Mağdur olan vatandaşımız Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğümüz tarafından sürece müdahil olunarak kurum bakımına alınmıştır. Konu Valiliğimiz tarafından titizlikle takip edilmektedir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

İşte şiddet dolu o anlar!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x