Ali Koç: Transferde düşüncemiz net!

Fenerbahçe’de 8-9 haziranda yapılacak genel kurul öncesi başkan adaylarının seçim çalışmalarına dün de devam etti. Mecvut Başkan Ali Koç dün önce Bursa’da ardından da İzmir’de üyelerle biraraya gelerek tek tek projelerini anlattı. Koç’un açıklamalarında en heyecan verici detay ise hoca konusu oldu. Sarı-lacivertli kulübün patronu önceki günkü konuşmasını yineleyerek yeni hocayı bugün açıklayacaklarının altını çizdi.

Ali Koç şu ifadeleri kullandı: “Daha önce de söylediğim gibi anlaştığımız hocayı sizlerle paylaşacağım. Ayrıca transfer konusunda da çok net bir strateji izleyeceğiz. Sportif Direktörümüz Branco ile devam edeceğiz. Birçok oyuncumuza teklifler olduğu yazılıp çiziliyor. İrfan Can, Fred, Ferdi, Osayi… Tabii ki büyük konuşmamak gerekiyor. Gelen tekliflerin miktarına bakacağız. Ama şunu çok net söylemem gerekiyor. Bu oyuncularımıza astronomik bir teklif gelmezse kalacaklar.”

Diğer aday Aziz Yıldırım’ın stat için çalıştığı projenin ortaya çıkmasının ardından Ali Koç kendilerinin de kapasite artırma konusunda projeleri olduğunu bildirdi. Koç, “Kulübe gelir kazandıracak bizim de projelerimiz var tabii ki. Ayakta seyirci almak için açılır kapanır koltuklar yapacağız. Ahmet Ketenci 1.5 milyon dolar yatırım ile yapacak. Böylece Avrupa maçlarında oturarak, ligde ayakta maç izleme imkanı sağlayacağız” ifadelerini kullandı.

Koç, “Sizden bir isteğim var, kim seçilirse seçilsin tek vücut olmak zorundayız. Aziz bey seçilirse kanımın son damlasına kadar destek vereceğim. Söz veriyorum, tabii kendisi de kabul ederse” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x