İzmir’de motosiklet hırsızları suçüstü yakalandı

İzmir’in Konak ilçesinde bir motosikleti çalmak için uğraşan 2 şüpheli, Konak İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı bekçi ekipleri tarafından suçüstü yakalandı. Hırsızların yakalanma anı ise sokakta bulunan bir güvenlik kamerası tarafından görüntülendi.

Konak İlçe Emniyet Müdürlüğü Boğaziçi Polis Merkezi Amirliğine bağlı Çarşı ve Mahalle Bekçileri, Gıda Çarşısı sokaklarında devriye attığı esnada 2 şüphelinin motosikletin direksiyon kilidini kırıp sürüklediğini fark etti. Bu esnada şüphelileri yakalamak için o noktaya doğru giden bekçileri gören şüpheliler kaçmaya başladı. Kısa süren kovalamacanın ardından hırsızları yakalayan bekçiler, G.G. ve K.Y. adlı 2 şüpheliyi gözaltına aldı.

Yakalanma anı kamerada

Öte yandan, hırsızların motosikleti çalma teşebbüsü ve bekçilere yakalanma anı ise sokakta bulunan bir güvenlik kamerası tarafından görüntülendi. Görüntüde, erkek olan kişinin motosikleti çalma teşebbüsü, kadın olan diğer şüphelinin de etrafı izlediği anlar yer alırken, bekçileri gördüğünde kaçan şüphelilerin kıskıvrak yakalandığı anlar yer aldı.

G.G. ve K.Y., sorgulanmak üzere Boğaziçi Polis Merkezi Amirliği’ne götürüldü. Şüpheliler, buradaki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. – İZMİR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x