Kırşehir Milli Eğitim Müdürlüğü Arama Kurtarma Birliği (AKUB) ekiplerinin Kahramanmaraş merkezli depremlerde çektiği fotoğraflardan oluşan sergi, Cacabey Meydanı’nda açıldı. Sergide, AKUB Kırşehir ekibinin deprem bölgesinde yaptıkları çalışmalar sergilendi. Sergiyi gezen Vali Hüdayar Mete Buhara, İl Milli Eğitim Müdürü Yasin Gülşen ve daire amirleri, vatandaşlara çorba ikram etti. Gülşen, Kırşehir AKUB ekiplerinin depremin ilk gününden itibaren olay yerine ulaşarak kurtarma çalışmalarına katıldıklarını ve sergiyle farkındalık oluşturduklarını belirtti.